صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 188635
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

مهاجم ناراضی ابومسلم گفت: راهی جز شکایت نداشتم و با این کار خود خواستم تا مردم مشکلات ما را بفهمند.

 
عرفان(دنی) اولروم در مصاحبه با خبرنگار ورزشی پانا، گفت: واقعا از شکایتم از ابومسلم پشیمان نیستم چرا که اگر این کار را نمی کردم مردم از مشکلات تیم آگاه نمی شدند. وی افزود: هیچ راهی جز شکایت نداشتم چرا که اصلا نمی توانم بدون پول بازی کنم. واقعا خجالت می کشم این حرف را بزنم اما هر روز صاحب خانه به من می گوید، تخلیه کن.  مهاجم تیم ابومسلم با انتقاد از نحوه حضور تیم ها در لیگ برتر تصریح کرد: واقعا جای تاسف دارد که باشگاهی نمی تواند به تعهدات خود عمل کند با این حال باید قانونی وضع شود تا هر تیمی در لیگ برتر حضور نیابد. اولروم گفت: باید مسئولین قبل از آغاز لیگ تمامی مدیرعاملین باشگاه ها را جمع کرده و حساب مالی باشگاه ها را بررسی کنند که آیا تیم ها شرایط حضور در لیگ برتر را دارند یا نه. وی خاطرنشان کرد: متاسفانه از اول فصل تا به حال تنها با 2 پیراهن تمرین و بازی کرده ایم ! به نظرم اگر بنی اسد نمی تواند تیم را اداره کند بهتر است تیم را به دولت بسپارد تا مشکلات حل شود. مهاجم ابومسلم با بیان این مطلب که نصف بازیکنان تیم ابومسلم متاهل هستند، افزود: هرکس مشکلات خاص خود را دارد. من برای خودم نمی گویم بلکه دلم برای بازیکنان و کل ابومسلم می سوزد. تا کی می خواهیم واقعیت ها را بیان نکنیم. من آدم صاف و صادقی هستم. اولروم با بیان این مطلب که پیروانی از مشکلات فرار کرد، گفت: به جز بومی ها هیچ کس یارای مقابله و اداره ابومسلم را ندارد. مربیان با آرزوهای بزرگ به مشهد می آیند اما وقتی مشکلات را از نزدیک می بینند، فرار می کنند. وی با تاکید بر این که اگر نمی توانند مشکلات مالی را حل کنند، رضایت نامه ام را بدهند، تصریح کرد: من پیشنهادات زیادی دارم و هنوز پیوستنم به استقلال مشخص نیست و تنها منتظر تصمیم کمیته انضباطی هستم.    
  
دوشنبه دوم 10 1387
دیشب یکی از برنامه های تلخ ورزش از نگاه 2 روی آنتن رفت و تلاش جهانگیر کوثری برای آنکه مثل همیشه با روحیه خاصش، همه را به هم وصل کند ثمر نداد تا پایانی تلخ برای خبرنگاران رقم بخورد. برنامه ای که چند موضوع توام در آن مطرح شد:
1- در این برنامه کسی توقع ندارد با وجود حضور فردی مثل کوثری که عمری را در مطبوعات سپری کرده، کسی به خود اجازه توهین به خبرنگاران را بدهد، اما در برنامه دیشب جوانی که به نظر می رسد تازه دوران نوجوانی اش را پشت سر گذاشته به خود اجازه داد خیلی راحت به خبرنگاران توهین و آنها را مغرض و کینه توز معرفی کند. البته این روزها این گونه برخوردها به ارزشی بزرگ تبدیل شده و نمی توان آن جوان را مقصر دانست. به هر حال در شرایطی که خبرنگاران را می زنند و رئیس کمیته انضباطی به دلیل داشتن کاور (آن هم بالای جایگاه ویژه) او را خبرنگار نمی داند و بعد هم ضارب، به دلیل تغییر جو حاکم بر ورزش، طلبکار می شود، هرکسی علاقه مند می شود داخل گود بیایدو به نوبه خود ضربه ای بزند.
2- دکتر شریفی که با آن اظهار نظر عجیب و غریبش در حاشیه کمیته انضباطی همه اهالی فوتبال را شگفت زده کرد، حالا به دنبال این است که راهی برای فرار همشهری اش پیدا کند. او دیشب بارها و بارها با اشاره چشم و ابرو به خداداد فهماند که کارها را به او واگذار کند و تمام این حرکات صورت در مقابل دوربین آن هم با نمای نزدیک به نمایش درآمد تا حرف های پایانی دکتر شریفی چندان برای ببیندگان عجیب نباشد.
3- رئیس کمیته انضباطی در خاتمه حرف هایش جمله ای گفت که رای او را مشخص کرد. چه آن خبرنگار به تهران بیاید چه نیاید مشخص است او چه حکمی صادر می کند. شریفی گفت «آقای عزیزی از آقای کیومرث هاشمی گلایه نداشته باشند. ایشان حرفشان را با یک شرط بیان کرده بودند. آقای هاشمی گفته بودند اگر آقای عزیزی این کار را کرده باید کنار برود. اینکه شما این کار را کرده اید یا نه وظیفه من است و من باید حقیقت آن را مشخص کنم. عجول نباشید و اجازه بدهید من کارم را بکنم.»
در این شرایط چه نتیجه ای می توان گرفت؟
4- بعد از آنکه بخشی از حقایق در برنامه پنجشنبه 90 روشن شد و عادل گفت که پیروانی تایید کرده خداداد در حدود یک دقیقه با او صحبت کرده، خداداد در بخش آخر برنامه دیشب به بخش دیگری از حقیقت اشاره کرد و گفت «من در این درگیری حضور داشته ام» تا مشخص شود ادعایی که در برنامه دوشنبه شب 90 در بحث تلفنی با محمدی داشته و هرگونه دخالت در درگیری را نفی کرده حقیقت نداشته است.
5- خبر آنلاین در این ماجرا نه در موضع حمایت از خبرنگار شیرازی و نه در موضع خصمانه با خداداد و تنها به دلیل حقایقی که پنهان ماند، خداداد را در برابر خود دید. ما نه طراح تئوری اسطوره کشی هستیم و نه پیرو این سیاست، اما حرف های خداداد در جلسه کمیته انضباطی، دو برنامه هفته گذشته 90 و همین طور برنامه دیشب ورزش از نگاه تفاوت هایی فاحش با هم دارند و مشخص است این بار خداداد نمی خواهد مثل همیشه خودش، برخوردی صادقانه داشته باشد.
يکشنبه هفدهم 9 1387
به گزارش خبرگزاری فارس، به دلیل مشکلات بازیکنان پیام و بنا به پیشنهاد کمیته انضباطی و موافقت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم برق شیراز و پیام مشهد لغو و به زمان دیگری موکول شد.
بازیکنان پیام به دلیل مشکلات مالی در تمرینات شرکت نمی کنند.
علی صلاحی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: به غیر از 13 بازیکن بومی 9 بازیکن امید و جوان هم در اختیار داریم؛ اما بنا نداریم بدون بازیکنان غیر بومی خود به میدان برویم، بلکه یا با تیم کامل خود به شیراز سفر می کنیم یا برابر برق شیراز بازی نخواهیم کرد.
وی افزود: حضور ما برابر برق شیراز به رای کمیته انضباطی درباره خداداد عزیزی بستگی دارد. اگر این رای ناعادلانه باشد، به نشانه اعتراض برابر برق شیراز به میدان نخواهیم رفت.
صلاحی در مورد این که رای عادلانه از نظر وی چه رایی است، گفت: برائت خداداد عزیزی، البته اگر رای بخواهد طبق صحبت های برخی اشخاص باشد که پیش از برگزاری جلسه کمیته انضباطی خواستار محو شدن عزیزی بودند در آنصورت به نشانه اعتراض برابر برق شیراز به میدان نمی رویم.قرار است این رای تا فردا اعلام شود.
يکشنبه هفدهم 9 1387
به گزارش خبرگزاری فارس، جعفر جعفری و علیرضا رفاهیت عضو هیئت مدیره باشگاه مقاومت سپاسی، برای اثبات برخورد فیزیکی خداداد عزیزی با خبرنگار شیرازی به تهران آمدند تا امروز در جلسه کمیته انضباطی شرکت کنند.
این باشگاه برای حمایت از این خبرنگار، بعد از بروز این اتفاق، به صورت جدی پیگیر محکوم کردن خداداد عزیزی بوده است.

* این تیم که توانست در هفته گذشته سپاهان را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد، قبل از بازی مقابل فولاد، پاداش خواهد گرفت. مقاومت یک شنبه عصر به سمت اهواز پرواز خواهد کرد.
مقاومت برای این مسابقه، مصطفی صبری را به دلیل محرومیت انضباطی در اختیار ندارد.
يکشنبه هفدهم 9 1387
به گزارش خبرگزاری فارس، با ارسال نامه ای به دادگستری، محاکم قضایی و صداوسیمای استان خواستار گزارشات و شواهدی که اثبات شده انتساب ایراد ضرب توسط خداداد عزیزی باشد را به فدراسیون ارسال کنند.
در پایان مسابقه تیم های پیام خراسان و پیام مقاومت سپاسی خداداد عزیزی با یک خبرنگار شیرازی درگیر شد و همین حاشیه های زیادی را در پی شد.
جمعه پانزدهم 9 1387
دیروز چندان هم دور نیست اما حوادث امروز آنقدر تلخ هست که دیروزمان را خیلی راحت فراموش کنیم. آنقدر سخت که بگوییم قهرمان نمی خواهیم. در قحطی مطلق بتمن و سوپرمن در برهوت فوتبال، آنقدر حالمان بد هست که به فنای بدمن ها رای بدهیم.
مبادا فکر کنی ما مردم قدر نشناسی هستیم. یادمان نرفته که چقدر برای رسیدن به جام جهانی زجر کشیدیم. یادمان نرفته که چقدر کلمه جام جهانی برایمان آزاردهنده شده بود. هنوز هم یادآوری تحقیرهای شکننده استرالیایی ها عذابمان می دهد ولی وقتی امروز را می بینیم آرزو می کنیم کاش چنین حماسه سازی نداشتیم. آرزو می کنیم کاش اصلا حماسه ای وجود نداشت تا به جام جهانی برویم. مگر آن جام جهانی چه فایده ای برای ما داشت؟ مگر نه اینکه عده ای نخواستند با ایویچ بزرگ کار کنند و او را به جام جهانی نبردند؟ مگر نه اینکه سعی کردیم با کمترین اختلاف به یوگسلاوی ببازیم؟ مگر نه اینکه به آلمان پیر باختیم و در رختکن به آن افتخار کردیم؟ کاش حماسه ای نمی داشتیم تا حماسه ساز به خاطر آن گلش به جان ما بیفتد.
بدرفتاری هایی که در کلن داشتی را به برند شوستر ربط دادیم و او را یک مربی بی دانش خواندیم (که اگر بود الان در رئال نبود)، وقتی دنیزلی تو را در پاس نخواست، او را نخواستیم، داستان زندگی ات را یک ماجرای کاملا شخصی دانستیم و باز هم گفتیم عزیزی ما عزیز است، درگیری ات در راه آهن را به سوء مدیریت دیگران مرتبط کردیم و گفتیم خدا خداداد را به ما داده است، آن بلوای فراموش نشدنی در رختکن ابومسلم را هم خیلی زود فراموش کردیم و گفتیم حماسه ساز ما را عصبانی کرده اند، در برخورد با حاشیه های روزانه و هفتگی ات خودمان را به ندیدن زدیم و کر و کور شدیم تا خدشه ای به عزت عزیزی وارد نشود، اما دیگر قابل تحمل نیست. ادامه این شرایط همه را آلوده می کند. ما تو را حماسه ساز می دانستیم چون سر ما را در برابر انسان های بی فرهنگی که عزتمان را نشانه رفته بودند، بالا آوردی، اما حالا خودت مایه سرافکندگی ما شده ای. حماسه سازی که به ایرانی رحم نکند دیگر محبوب ما نیست. نمی خواهیم بیشتر از این خودت و ما را نابود کنی. چند روز پیش تصمیم گرفتی به نقطه ای از دنیا بروی که دست هیچ هموطنی به تو نرسد. می خواستی به ماداگاسگار بروی تا پیدایت نکنند و دوباره تو را برنگردانند. این بار ما از تو می خواهیم این تصمیم را عملی کنی. می خواهیم همراه عاشقانت که به خاطرت یک ایرانی را به قصد کشت می زنند به جایی بروی که دیگر اثری از خداداد در این فوتبال نماند. باور کن این فوتبال آنقدر از دلال بازی و دلار بازی زخم خورده و آنقدر ناهنجاری در خود دیده که تحمل قمه کشی قداره بندها را نداشته باشد.
فوق ستاره تا دیروز دوست داشتنی! لطفا از فوتبال ما برو.
چهارشنبه سیزدهم 9 1387

به گزارش خبرگزاری فارس، نشست کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به منظور بررسی پرونده خداداد عزیزی روز شنبه 16/9/87 راس ساعت 16:00 برگزار می شود.
بر همین اساس جعفری مدیر عامل باشگاه مقاومت سپاسی به همراه قاسم محمدی-خبرنگار مضروب باید دراین نشست حضور داشته باشند.
در جلسه اول این پرونده عزیزی به دفاع از خود پرداخت.
کمیته انضباطی با بررسی دقیق این پرونده قصد صدور حکم را دارد.

چهارشنبه سیزدهم 9 1387
مجید حسینی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط باشگاه پیام گفت:پیش از دیدار با راه آهن شکری مالک باشگاه پیام به بازیکنان قول داد تا پیش از دیدار با استقلال تهران 17 درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کند تا با 13 درصد پرداخت شده قبلی در مجموع 30 درصد از پیش قرارداد بازیکنان پرداخت شود.
وی افزود: ایشان به عنوان ضمانت اجرایی دو فقره چک سفد امضا به مهدی هاشمی نسب داد که یکی از چک ها به نام همسرش بود. یکی از چک ها برای پرداخت 17 درصد مبلغ پیش پرداخت بود و چک دیگر برای آنکه 20 درصد تا پیش از پایان نیم فصل اول به بازیکنان داده شود.
حسینی پور در مورد محرومیت خداداد عزیزی گفت: مشکلات باشگاه فشار روانی زیادی روی او ایجاد کرده و به دنبال جمع کردن مسایل حاشیه ای تیم است. در مورد اتفاقی هم که بعد از دیدار با مقاوت رخ داد باید بگویم عزیزی نقشی در ماجرا نداشت و او فقط این خبرنگار را کنار زد تا اطرافیانش او را کتک نزنند.
چهارشنبه سیزدهم 9 1387
 خداداد عزیزی بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان و سرمربی مستعفی تیم فوتبال پیام مشهد امروز در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حاضر شد و در حالی که در برخی دقایق اشک می ریخت در مورد درگیری اش با خبرنگار یکی از روزنامه های ورزشی توضیحاتی ارائه کرد.  به گزارش خبرنگار مهر، نشست کمیته انضباطی خداداد عزیزی روز دوشنبه با حضور اعضای کمیته انضباطی ، مدیرعامل و نماینده حقوقی باشگاه پیام مشهد ، خداداد عزیزی و در غیاب قاسم محمدی خبرنگار مضروب و مدیرعامل باشگاه مقاومت سپاسی شیراز برگزار شد. براساس این گزارش در این نشست خداداد عزیزی به دفاع از اتهامات وارده به خود طی روزهای گذشته پرداخت و گفت: ابتدا جا دارد که از کمیته انضباطی تشکر کنم که این فرصت را در اختیار من قرارداد که به اینجا بیایم و از خودم دفاع کنم.وی ادامه داد: متاسفانه طی دو روز گذشته مطبوعات هر چه خواستند علیه من نوشتند. البته من برای کمیته انضباطی این حق را قائلم که با من برخورد کند و هر رایی را که خواست صادر کند. حتی می تواند من را از صحنه فوتبال محو کند اما باید این حق نیز به من داده می شد که از خودم دفاع کنم.خداداد عزیزی ادامه داد: من از دوستان خبرنگاران گله دارم. ای کاش آنها ابتدا حرف های مرا می شنیندند و شنونده دفاعیاتم بودند و بعد هرچه می خواستند می نوشتند. سرمربی پیشین تیم فوتبال پیام در ادامه خاطر نشان کرد: من از خبرنگاران به این خاطر گلایه دارم که همیشه با آنها رابطه خوبی داشتم و همیشه مرا متهم می کردند که چرا چنین رابطه ای دارم. ای کاش وقتی دفاعیات من مطرح می شد و ثابت می شد گناهکارم اینچنین به من می تاختند.خداداد ادامه داد: مشکل من این است که هر چه به دلم می آید می گویم. طی دو روز گذشته مواردی عنوان شد که من کشش تحمل آنها را نداشتم. به همین خاطر امروز در کمیته انضباطی گریه کردم. با من رفتاری کردند که دوست دارم از فوتبال ایران فرار کنم. حتی اگر مرا محرومم کنند دیگر به فوتبال ایران برنمی گردم.وی افزود: 20 سال است در فوتبال ایران هستم و همه کار برای تیم ملی و فوتبال کرده ام. در این مدت با تمام وجود زحمت کشیدم اما رفتارشان با من به اندازه یک فوتبالیست معمولی هم نبوده است. من از مطبوعات گلایه ندارم بلکه از کسانی گلایه دارم که در مورد خداداد عزیزی اظهار نظر کردند. کسانی در مورد من اظهار نظر کرده اند که نمی دانند زمین فوتبال مثلث است یا مستطیل ؟ عزیزی ادامه داد: افرادی کار مرا نکوهش کردند که خودشان به اندازه یکساعت هم دور زمین فوتبال ندویده اند. من به هیچ عنوان کار خودم را تایید نمی کنم و اشتباهم را قبول دارم. چون باعث درگیری با یک خبرنگار شدم. من که همیشه رابطه ام با خبرنگارن خوب بوده چه دلیلی داشت که بخواهم با درگیر شدن با یک خبرنگار این رابطه خوب را از بین ببرم. من نمی دانستم قاسم محمدی یک خبرنگار است و فکر می کردم او یکی از همراهان باشگاه مقاومت سپاسی است.وی افزود: من از مطبوعات هیچ انتظاری ندارم و فقط می خواهم واقعیت ها را انعکاس دهند. ای کاش هشتم آذر اصلا نبود. خیلی ها دنبال این هستند که مردم خداداد عزیزی را فراموش کنند. اما نمی دانند که نمی توانند هشتم آذرماه را از ذهن مردم پاک کنند. شاید اگر هشتم آذر نبود اصلا این مشکلات هم بوجود نمی آمد. بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه خاطرنشان کرد: من به مخالفان خداداد عزیزی پیشنهاد می کنم هشتم آذرماه را از تقویم پاک کنند. ماه آذر را 29 روز کنند که هشتم نداشته باشد.وی ادامه داد: با رفتاری که با من شد دوست دارم از صحنه ورزش محو شوم. شنیده ام گفته اند خداداد عزیزی باید از صحنه روزگار محو شود . من حاضرم به خاطر بعضی ها از صحنه روزگار محو شوم.عزیزی در ادمه نشست کمیته انضباطی خود به تشریح درگیری با خبرنگار روزنامه خبر جنوب پرداخت و گفت:  درگیری در جایگاه ویژه ورزشگاه ثامن اتفاق افتاد. خبرنگار مضروب کنار مدیرعامل مقاومت نشسته بود. بعد یکسری اتفاقاتی رقم خورد که باعث شد 10 نفر از اطرافیان من به سمتش حمله ور شوند. در حین درگیری لباس من پاره شد و می توانستم بگویم من کتک نزده ام بلکه کتک خورده ام! اما خداداد عزیزی اهل دروغ گفتن نیست. من واقعیت را می گویم. وی افزود: وقتی درگیر شدم خبر نداشتم که محمدی خبرنگار است. بعد که متوجه این امر شدم شب برای ملاقاتش به بیمارستان رفتم و به او گفتم به دو دلیل به ملاقاتش آمدم؛ اول اینکه خبرنگار است و نمی خواهم رابطه خوبم با خبرنگاران از بین برود. به همین خاطر رفتم تا از او عذرخواهی کنم. دوم اینکه دوستان من با 10 نفر به او حمله ور شدند و چون این درگیری ناجوانمردانه بود ؤفتم که عذرخواهی کنم.خداداد عزیزی در ادامه دفاعیات خود خاطر نشان کرد: من حیران مانده ام که مگر من کسی را کشته ام که اینطور به من می تازند. من فکر می کنم این جریانات از جایی آب می خورد که بحث حضور من در تیم امید مطرح شد و برخی ها که نمی خواستند من به تیم امید بروم دست به کار شدند و سناریویی نوشتند تا خداداد عزیزی را محو کنند. غافل از اینکه کسی که عزت و ذلت می دهد به همین راحتی آدم را خار نمی کند.وی افزود: آدم هایی که برای من سناریو نوشته اند را به خدا می سپارم. اعتقاد دارم دنیا دار مکافات است و در همین دنیا بزودی جوابشان را می گیرند.  من فقط 45 بازی ملی دارم و محبوب مردم هستم اما برخی ها با 150 بازی ملی و 2 هزار گل ملی چرا محبوب نیستند؟ چون آن بالایی نمی خواهد  عزیزی در ادامه تصریح کرد: در این دو روز مرا کشتند، کفن کردند و خاک کردند. توقع داشتم قبل از اینکه مرا خاک کنند می گفتند چرا با تو چنین برخوردی کردیم. من به درد این فوتبال نمی خورم چون بداخلاق هستم و باید پرتابم کنند بیرون؟وی ادامه داد: باور کنید اینها سناریویی بوده که مرا محو کنند وگرنه این اتفاقات در فوتبال زیاد رخ می دهد. تیم امید پیشکش خودشان. من دوست دارم به فوتبال کشورم خدمت کنم اما نمی خواهم خودم را آویزان کنم و به هر قیمت مربی تیم امید شوم. من کارنامه دارم و سالها در این فوتبال حضور داشته ام با این شرایط دلیلی ندارد که خودم را آویزان این و آن کنم. امروز هم که مرا از فوتبال محو کنند می روم گوشه ای و با افتخاراتم در فوتبال زندگی می کنم. خوشبختانه از این فوتبال آنقدر به من رسیده است که تا آخرعمر هیچ مشکلی نداشته باشم.خداداد عزیزی خطاب به برخی مسئولان ورزش کشور گفت: اگر من آدم بداخلاقی هستم بیایید مرا درست کنید چرا می خواهید مرا محو کنید کشتن امثال من در ورزش ایران رسم است. وی ادامه داد: به من گفتند پدرم از شنیدن این خبرها شرایط خوبی ندارد. به همین خاطر با او تماس گرفتم که به من گفت خداداد؛ در اخبار از قول یک آقایی شنیدم که گفته خداداد باید از صحنه روزگار محو شود. من گفتم پدر منظور ایشان صحنه ورزش بوده و آنکه باید از صحنه روزگار محو شود اسرائیل است. بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: پدر من وقتی این را شنید گفت آرزو می کنم تو را از فوتبال محوکنند. دعای پدر من رد خور ندارد و مطمئنم که از صحنه فوتبال محو می شوم.وی به انتقاد از اظهار نظر معاون سازمان تربیت بدنی پرداخت و گفت: من از کیومرث هاشمی گلایه دارم چرا که هنوز حرف های مرا نشنیده چنین اظهار نظری کرده است. خداداد عزیزی ادامه داد: من آدمی هستم که اعتقاد دارم فوتبال را باید فوتبالی ها اداره کنند و آدم های غیرفوتبالی نباید در این ورزش باشند. من تا وقتی که در این فوتبال باشم چنین اظهار نظرهایی می کنم مگر اینکه مرا از صحنه فوتبال محو کنند.

 

سه شنبه دوازدهم 9 1387
X